AUSTRÁLSKY OVČIAK- na PREDAJ

AUSTRÁLSKY OVČIAK - Australian shepherd

Po dlhom zvažovaní som sa rozhodla na určité obdobie, alebo aj na stálo (momentálne ešte neviem) obmedziť chov ausíkov a preto som sa rozhodla uvoľniť na predaj resp.do spolumajetku krásne, plne testované a zdravé sučky. Len do perfektných podmienok ktoré si overím a sučky osobne doveziem. Pomoc s výberom krycieho psa, atď. samozrejmosťou.. Jednotlivo, alebo aj spoločne. S inými psami nekonfliktné, viac informácii a fotiek na vyžiadanie pre vážneho záujemcu. 

Blue merle- CHOVNÁ sučka, kompletne nadštandardne zdravotne testovaná /mala 1 vrh. Jej posledná výstava V2 z 9. Sučka menšej výšky ale kompaktného rámca, pekný výraz, perfektný pohyb, výborná kvalita srsti, plnochrupá, NBT chvost, red faktor. 

Black tri-  CHOVNÁ sučka, kompletne nadštandardne zdravotne testovaná / žiadny vrh. Jej posledné výstavy Víťaz triedy a Oblastný víťaz, posledná klubová V3 zo 14, ale výstavy ju veľmi nebavia. Pekná hlava, mohutnejšia kostra, výborná kvalita srsti, plnochrupá, chvost geneticky dlhý- kupírovaný. Ľudí si vyberá, spoločnosť priateľských psov si užíva.


Len ako domáci miláčik (nie výstavy a chov) do spolumajiteľstva za symbolickú cenu chovná black tri sučka (2 vrhy)- import z UA, menšej kostry, v skupine psov skôr submisívna. Ideálne do rodiny so žiadnym alebo aj jedným- dvoma nekonfliktnými psami. Sterilizácia podmienkou adopcie. Fenka vhodná do bezdetnej rodiny alebo s odrastenými deťmi, aj k starším ľuďom.. Len do výborného domova :-)